VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Scholieren A - MU17 Reg A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Scholieren A

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

Training

Di: 18u00 - 20u00

Do: 18u00 - 20u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Hellvoc Hemiksem-schelle19000057
2Sveka Schoten (bc)20000048
3Dosko@ristorno Essen A20000046
4Oxaco Bvc Antwerpen A (bc)20000046
5Bravoc Ranst20000042
6Vc Duvel Puurs19000041
7Meisjes Scholieren18000041
8Kokaz Kontich (bc)20000027
9Geel Zwart Wijnegem20000025
10Volmar Ekeren (bc)20000011
11Vc Smash Lier2000009

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK