VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Scholieren A - MU17 Reg A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Scholieren A

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

Training

Di: 18u00 - 20u00

Do: 18u00 - 20u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Hellvoc Hemiksem-schelle11000033
2Sveka Schoten (bc)12000029
3Bravoc Ranst11000024
4Dosko@ristorno Essen A10000022
5Vc Duvel Puurs9000022
6Meisjes Scholieren9000020
7Oxaco Bvc Antwerpen A (bc)8000018
8Kokaz Kontich (bc)11000016
9Geel Zwart Wijnegem10000012
10Volmar Ekeren (bc)1100009
11Vc Smash Lier1200006

Proudly powered by WIVER