VC Global Wineries Kapellen vs Vt Marke-webis Wevelgem
za 23 maart 2019 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Heren 2 - 3de Provinciale B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Heren 2

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Eddy Wiame

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Osta Berchem181521050
2Woka Wommelgem A181510247
3Wavoc Waverse Vbc A181121438
4Vc Syneton Duvel Puurs C171110535
5Volmar Ekeren C18732629
6Hellvoc Hemiksem-schelle F18731728
7Oxaco Bvc Antwerpen C18703824
8Sveka Schoten B195121119
9't Schuurke Merksem A183221115
10W.e.k. Loenhout B18225915
11Bravoc Ranst B184101314
12Heren 2182121310

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK