VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Heren 2 - 3de Provinciale B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Heren 2

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Eddy Wiame

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Bovoc Bouwel A121110035
2Vc Duvel Puurs B131010232
3W.e.k. Loenhout A12811227
4Mavoc-mechelen B13703324
5Vc Smash Lier B12621323
6Volley Westerlo A12700521
7Fh Nijlen C12510617
8Bravoc Ranst12411615
9Vc Tesla Lint C12321614
10Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel F1201385
11Heren 212101104
12Hellvoc Hemiksem-schelle E12010112

Proudly powered by WIVER