VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Heren 2 - 3de Provinciale B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Heren 2

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Eddy Wiame

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Bovoc Bouwel A221920161
2Vc Duvel Puurs B221710453
3W.e.k. Loenhout A221521450
4Volley Westerlo A221510647
5Vc Smash Lier B221022836
6Vc Tesla Lint C228221030
7Mavoc-mechelen B21903930
8Fh Nijlen C227211226
9Bravoc Ranst217121125
10Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel F226131223
11Hellvoc Hemiksem-schelle E22110205
12Heren 220101184

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK