VC Global Wineries Kapellen vs Vt Marke-webis Wevelgem
za 23 maart 2019 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Fanionteam - Liga B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Fanionteam

Spelers

1

Roelandt Kevin

Receptie-hoek

2

Kempenaers Kaj

Libero

3

Roelants Millan

Midden

4

Van Heurck Stig

Receptie-hoek

5

Sophie Sven

Libero

6

Relecom Joris

Receptie-hoek

7

Van Looy Bob

Opposite

8

De Bruyn Thomas

Spelverdeler

9

Sophie Yannick

Spelverdeler

11

Masschelein Jurgen

Midden

12

Versées Wim

Opposite

13

Michiels Maarten

Midden

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Bob Van Looy

Assistent Trainer/Coach

Training

Do: 20u00 - 22u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Vt Marke-webis Wevelgem201232344
2Bw Nivelles191240344
3Vc Syneton Duvel Puurs191142243
4Black And White Company Lendelede -a191213341
5Bvmv Volley Noorderkempen A191132341
6Vc Feniks Haacht20822830
7Mendo Booischot A19814630
8Topsport School Vilvoorde A19910929
9Wara Genk A20614924
10Gimm-e Waasland Kruibeke206121122
11Vc Zoersel195031118
12Vc Walhain20121168
13Fanionteam19020174

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK