VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Fanionteam - Liga B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Fanionteam

Spelers

1

Arno Loquet

Setter

2

Kaj Kempenaers

Libero

3

Millan Roelants

Midden

4

Stig Van Heurck

Libero

5

Mads Pedersen

Receptie-hoek/Opposite

6

Maarten Michiels

Midden

7

Joris Relecom

Receptie-hoek

10

Denes Van Roy

Receptie-hoek

11

Jorik Van Looy

Setter

12

Wim Versées

Opposite

13

Dennis Coeck

Receptie-hoek/Opposite

Staff

T1

Bob Van Looy

Trainer/Coach

T2

Dieter Smets

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Do: 20u00 - 22u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Avoc Achel A262330075
2Vc Duvel Puurs261815261
3Bvmv Volley Noorderkempen261640656
4Black And White Company Lendelede261524553
5Vt Marke-webis Wevelgem261520949
6Mendo Booischot A261333748
7Wara Genk A2611231040
8Vc Zoersel A2610321138
9Topsport School Vilvoorde A268441036
10Gimm-e Waasland Kruibeke268331233
11Bw Nivelles A267241329
12Fanionteam264102114
13Vc Walhain263022111
14Vc Gembloux26100253

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK