VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Fanionteam - Liga B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Fanionteam

Spelers

1

Arno Loquet

Setter

2

Kaj Kempenaers

Libero

3

Millan Roelants

Midden

4

Stig Van Heurck

Libero

5

Mads Pedersen

Receptie-hoek/Opposite

6

Maarten Michiels

Midden

7

Joris Relecom

Receptie-hoek

10

Denes Van Roy

Receptie-hoek

11

Jorik Van Looy

Setter

12

Wim Versées

Opposite

13

Dennis Coeck

Receptie-hoek/Opposite

Staff

T1

Bob Van Looy

Trainer/Coach

T2

Dieter Smets

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Do: 20u00 - 22u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Avoc Achel A141310041
2Vc Duvel Puurs141002232
3Vt Marke-webis Wevelgem13920231
4Black And White Company Lendelede13811327
5Bvmv Volley Noorderkempen13640326
6Wara Genk A13712325
7Mendo Booischot A14523422
8Vc Zoersel A13511618
9Bw Nivelles A13422518
10Topsport School Vilvoorde A13322615
11Gimm-e Waasland Kruibeke14313714
12Fanionteam14200126
13Vc Walhain14101124
14Vc Gembloux13100123

Proudly powered by WIVER