VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 4 - 3de Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 4

Training

Wo: 18u00 - 20u00

Vr: 17u00 - 19u00 (onpare weken)

Vr: 18u00 - 20u00 (pare weken)

Laatste nieuws

Kalender

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1't Schuurke Merksem10721026
2Vc Smash Lier D11801225
3M. Siks Blaasveld Vc C9710123
4Vc Tesla Lint D10601319
5Dosko@ristorno Essen9331216
6Geel Zwart Wijnegem D10303412
7Vc Global Wineries Kapellen C11302611
8Hellvoc Hemiksem-schelle G10221511
9Woka Wommelgem B8220410
10Vers Fruitsap Fixit Kalmthout E1021169
11Dames 410000100
12M. Siks Blaasveld Vc D000000

Proudly powered by WIVER