VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 3 - 3de Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 3

Training

Di: 20u00 - 22u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1't Schuurke Merksem191321344
2M. Siks Blaasveld Vc C171410244
3Vc Tesla Lint D201132441
4Dosko@ristorno Essen B201042440
5Vc Smash Lier D19914533
6Vers Fruitsap Fixit Kalmthout E20821929
7Woka Wommelgem B17540823
8Geel Zwart Wijnegem D205051020
9Hellvoc Hemiksem-schelle G204311219
10Dames 318504919
11Vc Global Wineries Kapellen D18000180
12Dosko@ristorno Essen000000
13M. Siks Blaasveld Vc D000000

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK