VC Global Wineries Kapellen vs Vt Marke-webis Wevelgem
za 23 maart 2019 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 2 - 2de Gewest B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 2

Training

Di: 18u00 - 20u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Hellvoc Hemiksem-schelle G151500045
2Hellvoc Hemiksem-schelle F141200236
3Osta Berchem B15831331
4Vc Smash Lier D15613523
5Kadee Bornem B15531622
6M. Siks Blaasveld Vc D14513520
7Sveka Schoten D15430818
8Dosko@ristorno Essen B15502817
9Dames 212001111
10Mortsel Volley Antwerpen F12000120
11Mortsel Volley Antwerpen E000000

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK