VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 2 - 2de Gewest B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 2

Training

Di: 18u00 - 20u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Havoc Waver9801025
2Vc Smash Lier B9711024
3Dames 29520219
4Oxaco Bvc Antwerpen D9500415
5Geel Zwart Wijnegem C9411315
6Vers Fruitsap Fixit Kalmthout D9401413
7Mavoc Mechelen G9311412
8Hellvoc Hemiksem-schelle F930069
9Wavoc Waver C910083
10Mortsel Volley Antwerpen E900090

Proudly powered by WIVER