VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 2 - 2de Gewest B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 2

Training

Di: 18u00 - 20u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Vc Smash Lier B181341048
2Havoc Waver181322145
3Oxaco Bvc Antwerpen D181103436
4Vers Fruitsap Fixit Kalmthout D181021535
5Dames 218921632
6Geel Zwart Wijnegem C18824432
7Mavoc Mechelen G184211117
8Hellvoc Hemiksem-schelle F184111215
9Wavoc Waver C183011410
10Mortsel Volley Antwerpen E18000180

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK