VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede -a
za 15 september 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 1 - 1e Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 1

Training

Ma: 19u00 - 21u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Mavoc Mechelen D221624056
2Dames 1221443153
3Hellvoc Hemiksem-schelle D221513350
4Sveka Schoten B221034540
5W.e.k. Loenhout B221121838
6Hellvoc Hemiksem-schelle C22763636
7Volmar Ekeren B22843735
8Vc Sloep Borsbeek22824832
9Kokaz Kontich227121225
10Mavoc Mechelen E225311322
11Jong Edegem22211189
12Mortsel Volley Antwerpen D22000220

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK