VC Global Wineries Kapellen vs Topsport School Vilvoorde A
za 20 januari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 1 - 1e Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 1

Training

Ma: 19u00 - 21u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Dames 111722027
2Hellvoc Hemiksem-schelle D12713126
3Mavoc Mechelen D11713026
4Sveka Schoten B11613123
5Hellvoc Hemiksem-schelle C12351320
6Volmar Ekeren B11341318
7Vc Sloep Borsbeek10402414
8W.e.k. Loenhout B10321414
9Kokaz Kontich11401613
10Mavoc Mechelen E11311612
11Jong Edegem1111095
12Mortsel Volley Antwerpen D11000110

Proudly powered by WIVER