VC Global Wineries Kapellen vs Vt Marke-webis Wevelgem
za 23 maart 2019 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 1 - 1e Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 1

Training

Ma: 19u00 - 21u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Oxaco Bvc Antwerpen D181800054
2Havoc Waver181241145
3M. Siks Blaasveld Vc C171020534
4Mavoc Mechelen G181011633
5Kadee Bornem A17725330
6W.e.k. Loenhout D18732629
7Dames 118621923
8Volmar Ekeren C18433821
9Mortsel Volley Antwerpen D18513920
10Hellvoc Hemiksem-schelle E184221018
11Wavoc Waverse Vbc C194021314
12't Schuurke Merksem17000170
13Fixit Volley Kalmthout D000000

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK