do 1 januari 1970 - ??:??

Dames 2 - 2de Gewest B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 2

Training

Di: 18u00 - 20u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Hellvoc Hemiksem-schelle G171700051
2Hellvoc Hemiksem-schelle F161400242
3Osta Berchem B18841533
4M. Siks Blaasveld Vc D17813529
5Vc Smash Lier D17713626
6Kadee Bornem B17541724
7Sveka Schoten D17531822
8Dosko@ristorno Essen B17512919
9Mortsel Volley Antwerpen F15002132
10Dames 215001141
11Mortsel Volley Antwerpen E000000

Onze partners

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK