do 1 januari 1970 - ??:??

Dames 1 - 1e Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 1

Training

Ma: 19u00 - 21u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Oxaco Bvc Antwerpen D212100063
2Havoc Waver211451153
3Mavoc Mechelen G211211739
4M. Siks Blaasveld Vc C201022636
5W.e.k. Loenhout D21932735
6Kadee Bornem A20745434
7Mortsel Volley Antwerpen D20623925
8Hellvoc Hemiksem-schelle E216221124
9Dames 1216221124
10Volmar Ekeren C20434922
11Wavoc Waverse Vbc C224131417
12't Schuurke Merksem20000200
13Fixit Volley Kalmthout D000000

Onze partners

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK