VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Scholieren A - MU17 Reg A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Scholieren A

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

Training

Di: 18u00 - 20u00

Do: 18u00 - 20u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Hellvoc Hemiksem-schelle14000042
2Sveka Schoten (bc)14000035
3Dosko@ristorno Essen A13000029
4Bravoc Ranst14000028
5Oxaco Bvc Antwerpen A (bc)12000028
6Vc Duvel Puurs12000028
7Meisjes Scholieren12000024
8Kokaz Kontich (bc)13000019
9Geel Zwart Wijnegem13000014
10Volmar Ekeren (bc)13000011
11Vc Smash Lier1400006

Proudly powered by WIVER