VC Global Wineries Kapellen vs Bw Nivelles
za 15 december 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Heren 2 - 3de Provinciale B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Heren 2

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Eddy Wiame

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Osta Berchem10901028
2Woka Wommelgem A10900127
3Wavoc Waverse Vbc A10710223
4Hellvoc Hemiksem-schelle F11521320
5Volmar Ekeren C10421317
6Oxaco Bvc Antwerpen C11402514
7Sveka Schoten B11402514
8Vc Syneton Duvel Puurs C10410514
9't Schuurke Merksem A11310711
10W.e.k. Loenhout B1012259
11Bravoc Ranst B1121088
12Heren 21110194

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze cookie policy en privacy policy. OK