VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Heren 2 - 3de Provinciale B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Heren 2

Staff

T1

Dieter Smets

Trainer/Coach

T2

Eddy Wiame

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Bovoc Bouwel A151410044
2Vc Duvel Puurs B161310241
3W.e.k. Loenhout A151011333
4Volley Westerlo A151000530
5Mavoc-mechelen B16803527
6Vc Smash Lier B15722427
7Fh Nijlen C15620722
8Vc Tesla Lint C15421817
9Bravoc Ranst15411915
10Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel F15213911
11Heren 215101134
12Hellvoc Hemiksem-schelle E15010142

Proudly powered by WIVER