VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Fanionteam - Liga B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Fanionteam

Spelers

1

Arno Loquet

Setter

2

Kaj Kempenaers

Libero

3

Millan Roelants

Midden

4

Stig Van Heurck

Libero

5

Mads Pedersen

Receptie-hoek/Opposite

6

Maarten Michiels

Midden

7

Joris Relecom

Receptie-hoek

10

Denes Van Roy

Receptie-hoek

11

Jorik Van Looy

Setter

12

Wim Versées

Opposite

13

Dennis Coeck

Receptie-hoek/Opposite

Staff

T1

Bob Van Looy

Trainer/Coach

T2

Dieter Smets

Assistent Trainer/Coach

Training

Di: 20u00 - 22u00

Do: 20u00 - 22u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Avoc Achel A171520049
2Vc Duvel Puurs171203239
3Black And White Company Lendelede171013335
4Vt Marke-webis Wevelgem171020534
5Bvmv Volley Noorderkempen16840432
6Mendo Booischot A17823431
7Wara Genk A16812528
8Vc Zoersel A17622724
9Topsport School Vilvoorde A17533624
10Bw Nivelles A17522821
11Gimm-e Waasland Kruibeke17333818
12Vc Walhain173011310
13Fanionteam17200156
14Vc Gembloux17100163

Proudly powered by WIVER