VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 4 - 3de Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 4

Training

Wo: 18u00 - 20u00

Vr: 17u00 - 19u00 (onpare weken)

Vr: 18u00 - 20u00 (pare weken)

Laatste nieuws

Kalender

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1't Schuurke Merksem141021135
2M. Siks Blaasveld Vc C121010132
3Vc Smash Lier D14812328
4Vc Tesla Lint D13711424
5Dosko@ristorno Essen12531322
6Hellvoc Hemiksem-schelle G14331716
7Vc Global Wineries Kapellen C14403715
8Vers Fruitsap Fixit Kalmthout E13321714
9Geel Zwart Wijnegem D13305514
10Woka Wommelgem B12320713
11Dames 411000110
12M. Siks Blaasveld Vc D000000

Proudly powered by WIVER