VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 3 - 3de Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 3

Training

Di: 20u00 - 22u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1't Schuurke Merksem141021135
2M. Siks Blaasveld Vc C121010132
3Vc Smash Lier D14812328
4Vc Tesla Lint D13711424
5Dosko@ristorno Essen12531322
6Hellvoc Hemiksem-schelle G14331716
7Dames 314403715
8Vers Fruitsap Fixit Kalmthout E13321714
9Geel Zwart Wijnegem D13305514
10Woka Wommelgem B12320713
11Vc Global Wineries Kapellen D11000110
12M. Siks Blaasveld Vc D000000

Proudly powered by WIVER