VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 2 - 2de Gewest B

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 2

Training

Di: 18u00 - 20u00

Wo: 19u00 - 21u00

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Havoc Waver131102035
2Vc Smash Lier B11821029
3Geel Zwart Wijnegem C13711424
4Vers Fruitsap Fixit Kalmthout D13711424
5Oxaco Bvc Antwerpen D12701422
6Dames 211620322
7Mavoc Mechelen G12311712
8Hellvoc Hemiksem-schelle F12310811
9Wavoc Waver C13101114
10Mortsel Volley Antwerpen E12000120

Proudly powered by WIVER