VC Global Wineries Kapellen vs Black And White Company Lendelede
za 24 februari 2018 - 20:30 Gemeentelijke Sporthal, Kapellen

Dames 1 - 1e Gewest A

Ploegvoorstelling

Teamfoto Dames 1

Training

Ma: 19u00 - 21u00

Do: 19u00 - 21u00 (Putte)

Laatste nieuws

Kalender

Team Partners

Klassement

Nr Ploeg # 3 2 1 0 P
1Mavoc Mechelen D151023037
2Hellvoc Hemiksem-schelle D161013235
3Dames 114832132
4Sveka Schoten B15823231
5Volmar Ekeren B15542425
6Hellvoc Hemiksem-schelle C16451623
7W.e.k. Loenhout B14621523
8Vc Sloep Borsbeek14603521
9Mavoc Mechelen E14511718
10Kokaz Kontich15501916
11Jong Edegem15111126
12Mortsel Volley Antwerpen D15000150

Proudly powered by WIVER